Redakcja

Piotr Nowak

Piotr Nowak Jestem specjalistą od treningu siłowego i kulturystyki, posiadającym wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami o różnych poziomach zaawansowania. Moim celem jest pomaganie innym w budowaniu silnego, zdrowego ciała oraz osiąganiu imponujących wyników treningowych. W Fit Academy dzielę się sprawdzonymi metodami treningowymi oraz motywuję do regularnej aktywności fizycznej, abyś mógł osiągnąć swoje marzenia o smukłej sylwetce i wyższej sprawności!

Anna Kowalska

Anna Kowalska Jestem certyfikowaną trenerką fitness z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuję się w treningach interwałowych oraz funkcjonalnych, które pomagają moim podopiecznym osiągnąć swoje cele fitnessowe szybko i skutecznie. Moją pasją jest inspirowanie innych do aktywnego trybu życia i wspieranie ich w drodze do lepszej formy fizycznej i zdrowia. W Fit Academy dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci w osiągnięciu swoich celów!

Magdalena Wiśniewska

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia i entuzjastką treningów cardio oraz funkcjonalnych. Moją misją jest inspirowanie innych do aktywności fizycznej i pomaganie im w osiągnięciu lepszej formy oraz samopoczucia. Jako redaktorka w Fit Academy, dzielę się praktycznymi poradami, ciekawymi artykułami oraz motywującymi treningami, abyś mógł cieszyć się pełnią energii i zdrowiem!
Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin
email: [email protected]

Redakcja:

al. Piastów 22
71-064 Szczecin
redakcja@